Dlaczego warto zainwestować w szkołę coachingu?

Rozmawiając ze swoimi Klientami, często słyszę że ich rozmowy z podwładnymi nie są efektywne, a wręcz współpracownicy ich nie słuchają. Zaczynają się czuć podobnie jak człowiek jadący na rowerze z kwadratowymi. Wiecznie zajęci, wiecznie przemęczeni eksplorując swoją energię, a nie zawsze realizując cele.

Zapytacie się no dobrze ale co z tym wspólnego ma szkoła coachingu ?

Z własnego doświadczenia wiem, że nauka coachingu pozwala rozwija się nam samym . Kształtuje w nas umiejętność bycia tu i teraz, tzn. obecność coachingową, zadawania pytań w sedno a przede wszystkim aktywnego słuchania. Rozwijamy się my, ale to też przekłada się na rozwoju naszych zespołów. Nie chcemy już na siłę zmieniać kwadratów na koła, a towarzyszyć w rozwoju pracownika, który sam dokona zmiany i wyboru koła.
Dobrze wybrana szkoła coachingu nauczy Cię nie tylko zawodu Coacha, ale wpłynie na jakość i poprawę komunikacji z otoczeniem i zwiększy efektywność pracy z zespołem.

Zapraszam na webinar w czwartek 12.07. o 20:30 na którym opowiem o jeszcze innych korzyściach.
Rejestracja: https://hprgroup.clickmeeting.com/dlaczego-warto-z…/register

Interesujące?

Zapisz się na newsletter aby nie przeoczyć kolejnych wpisów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.