Czy narzędzia team coachingowe sprawdzają się na dużych wydarzeniach dla Liderów?

To były intensywne dwa tygodnie przygotowań do dwudniowego forum liderów.

Wizja, koncepcja, narzędzia, organizacja, merytoryka, zespół – dużo do zrobienia w bardzo krótkim czasie.

W ciągu samego wydarzenia przez dwa dni pracowaliśmy w ujęciu systemowym. Budowaliśmy refleksje, zastanawialiśmy się nad tym co było, co zbudowało nas jako liderów, nasze zespoły i nasze wspólne sukcesy.

Pracowaliśmy też nad wyzwaniami, korzystając z teorii U i narzędzia case clinic. Kolejny raz pracuje case clinic z liderami i kolejny raz przekonuje się, że ma ono niezwykłą moc.

Budowanie świadomości coachingowej, świadomości stosowania narzędzi team coachingowych to proces. Moim zdanie, dzisiaj jest to jeden z kluczowych sposobów rozwijania managerów. Mając na sali ponad 120 liderów, udało się nam pobudzić wiele osób do ciekawej pracy, owocnych dyskusji. Pomimo, że nie zawsze łatwo pracować tak głębokimi narzędziami. Czasem bywają trudne, niezrozumiałe. Ja głęboko wierzę i wiem, że jeżeli tylko stworzy się warunki do otwartości to zaczynają procentować.

Wszystko co nam udało się stworzyć to zasługa świetnych partnerów, klientów, mocnego zespołu i wiary, że wszystko jest możliwe.

Bardzo dziękuje całej mojej ekipie po stronie HPR Group: Izabeli Janiuk, Łukaszowi Marciniakowi, Natalii Włodarskiej,  Agacie Gebhart, Weronice Krystoń. Dziękuje też zespołowi po stronie klienta, w szczególności Dorocie Ostrowskiej za zaufanie i wspólną intensywną pracę.

Jeżeli zastanawiacie się czy warto proponować taką formę pracy dla Waszych liderów, nawet przy realizacji dużych wydarzeń.

Powiem tylko WARTO!!!

Interesujące?

Zapisz się na newsletter aby nie przeoczyć kolejnych wpisów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.