Dlaczego powstał ten blog?

Blog powstał z myślą o dzieleniu się wiedzą i inspiracjami, które wykorzystuje w swojej pracy i we własnym rozwoju. Jako business coach najczęściej pracuje z managerami średniego i wyższego szczebla dzięki którym otrzymuje mnóstwo inspiracji. One pobudzają mnie do tego żeby szukać dalej i widzieć więcej. Nieustannie rozwijam się w tym co robię, poszukuje nowości i świeżości. Bliska mi jest również filozofia dzielenia się, o której również będę pisała w swoich krótkich tekstach.

Na moim blogu możecie znaleźć garść inspiracji czyli informacje o tym co warto przeczytać, obejrzeć itp. narzędzia coachingowe do wykorzystania w codziennej pracy z ludźmi, a także krótkie artykuły dotyczące kompetencji managerskich, kierunków rozwoju a także trendów w zarządzaniu. Jest też moje portfolio gdzie prezentuje w jakich obszarach obecnie pracuje i jakie formy współpracy proponuje.

W ramach dzielenia się wiedzą zachęcam do prezentowania też Waszych opinii, udostępniania też ciekawych treści dla wszystkich tych, którzy chcą, potrzebują się rozwijać w tym obszarze.

Izabela Kluzek – Business coach , trener biznesu, mentor

Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem ludzi w organizacji. W chwili obecnej wspieram organizacje i liderów w procesach transformacji kultury organizacyjnej. Wraz z moimi klientami poszukujemy rozwiązań strategicznych i rozwojowych pozwalających im stawać się organizacją przyszłości. W swojej pracy integruję wiele metod po to aby jak najskuteczniej przeprowadzić klienta przez proces zmiany.

Jestem dyrektorem zarządzającym HPR Group oraz certyfikowanym Coachem ICF na poziomie ACC, ukończyłam szkołę trenerską, a także liczne szkolenia z obszaru HR. Jako prowadzę executive i business coaching, jak i team coaching. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w firmie doradczo-szkoleniowej. Przez okres ponad 15 lat zajmowałam się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniłam również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jestem trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Prowadzę również  Szkołę Coachingu Select Your Way w której przygotowuje  do  zawodu coacha w ramach międzynarodowej akredytacji ICF. Dotychczas przeszkoliłam i brałam udział w przygotowaniu ponad 1000 osób do zawodu coacha, zarówno jako trener, coach ale również mentor.

Szkoliłam pracowników następujących organizacji : Leroy Merlin, Grupa ZIBI, Dentons DBSE, ING Bank Śląski, Coca-Cola, AGORA SA, VOITH, Kludi, Stanley Black&Decker, AWECO, Pandora, TUV, SWM, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Kompania Piwowarska, Vattenfall, ISTA, Foster Wheeler, Danone, Timken, Mapei, Mecalux, Kanlux, eSKY,  Bayer, Poczta Polska, Norauto, NordGlass, NAVO Orbico, WASCO, Tauron.

Wykładam na Uczelniach Wyższych w całym kraju. Współpracuje między innymi z Uniwersytetem Rzeszowski, Uczelnią Łazarskiego w Warszawie, WSB w Gdańsku Pełnie też funkcje kierownika studiów podyplomowych.

Prywatnie rozwijam się w zakresie pracy z dziećmi i rodzicami w oparciu o teorię więzi Bolbwy’ego.