Dla coachów i trenerów

Jestem trenerem, mentorem i coachem. Te trzy role łącze podczas prowadzenie szkoleń z zakresu coachingu. Moje doświadczenie związane z coachingiem i trenerstwem pozwoliły mi na stworzenie autorskich programów oraz prowadzenia różnych form pracy.

Szkoła coachingu HPR Group

szkolenie przygotowujące do zawodu coacha według standardów ICF

Jestem współautorem i kierownikiem Szkoły Coachingu HPR Group. Szkoła prowadzi kurs przygotowujący do międzynarodowej akredytacji ICF w ramach programu ACSTH. Więcej na temat programu, a także szczegółów znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz zostać naszym słuchaczem zobacz szczegóły na www.hprgroup.pl.

Osobiście przeprowadziłam i przygotowałam ponad 1000 osób do zawodu coacha, a wielu z nich również do egzaminu ICF na poziom ACC.  Wykładam na kilku uczelniach w Polsce.

Chcesz abym poprowadziła dla Was zajęcia z zakresu coachingu zapraszam do kontaktu: ikluzek@hprgroup.pl

Szkolenia dla coachów, trenerów i mentorów

Coaching Transformujący – Metoda The point

Prowadzę szkolenia przygotowujące do pracy w roli team coacha. Mój autorski warsztat prezentuje metodę The Point, integrującej podejście Action Learning, Case Clinic w oparciu o teorie U.Lab ( MIT) W ramach warsztatu prezentuje też kilka podstawowych narzędzia autorstwa Alana Seala. Warsztat ma punkty CCE. Więcej szczegółów dostępnych na stronie ……………………………………..

Na bazie tych doświadczeń powstał program rozwoju kompetencji coachingowych, szczególnie nastawiony na doskonalenie kompetencji ICF takich jak : obecność coachingowa, zadawanie mocnych pytań, budowanie świadomości.

Referencje

Mentoring i Superwizja dla coachów

W rozwoju własnym i innych bardzo lubię pracę w oparciu o kwestionowanie statusu quo, budowanie i poszerzanie świadomości. Jak również rozumienie rzeczywistości, naszych zachowań i postaw. Wiedzę coachingową, psychologiczną oraz własne doświadczenie pracy z klientami wykorzystuje by aktywnie wspierać moich dotychczasowych klientów w ich rozwoju coachingowym. Mam za sobą kilkaset godzin mentorskich grupowych i indywidualnych. Choć uznawana jestem za dość wymagającego mentora, to ceniona jestem za efekt jakim jest rozwój i zdobycie nowych umiejętności czy poprawę efektywności.

Jeżeli masz ochotę na rozwój pod moim skrzydłami zapraszam do kontaktu

Referencje moich klientów

Iza to kopalnia wiedzy i doświadczenia. Jej naturalność i poczucie humoru pomagają bardzo początkującym coachom stawiać swoje pierwsze zawodowe kroki pod jej okiem. Dzięki jej wskazówkom i komentarzom mogłam się rozwinąć i nabrać pewności siebie. Iza jest bardzo uważna i spostrzegawcza. Dzięki temu celnie trafia swoimi uwagami w sedno sprawy.

Kamila GoryszewskaSpecjalista ds. Szkoleń i Rozwoju/Trener, Sodexo